Tinklaraštis

 • Dažniausiai pasitaikantys mitai apie svorio metimą

  Dažniausiai pasitaikantys mitai apie svorio metimą

  Vasario 7, 2022

  Informacijos apie svorio metimą internete – gausu. Tačiau norint tai daryti sveikai ir efektyviai, verta neskubėti ja vadovautis. Tokia informacija ne visada yra pagrįsta, o ja remiantis netgi galima pakenkti organizmui. Dalinamės dažniausiai su svorio metimu susijusiais mitais.

  Skaityti daugiau →

 • Kaip išvengti šventinio persivalgymo?

  Kaip išvengti šventinio persivalgymo?

  Gruodžio 20, 2021

  Kaip paragauti visko ir nepriaugti papildomų kilogramų? Klausimas, kurį dažnai sau užduodame prie šventinio stalo. Artėjant Kalėdoms dalinamės patarimais, kaip išvengti šventinio persivalgymo ir išlaikyti saiką.

  Skaityti daugiau →

 • 7 priežastys, kodėl nesiseka numesti svorio

  7 priežastys, kodėl nesiseka numesti svorio

  Gruodžio 6, 2021

  Siekiant atsikratyti svorio ne visuomet užtenka mitybos plano ir kalorijų skaičiavimo – mūsų kūnas nėra matematinė lygtis. Organizmui įtaką daro daugybė vidinių bei išorinių veiksnių, tokių kaip genetika, kūno raumenų masė, požiūris bei gyvenimo būdo įpročiai.

  Skaityti daugiau →

 • Antsvorio įtaka nėštumui

  Kokią įtaką nėštumui daro didelis antsvoris?

  Lapkričio 25, 2021

  Nutukimas – visame pasaulyje sparčiai plintanti epidemija. Dėl jo kilusios komplikacijos tampa vis dažnesne problema akušerijoje, o antsvorio turinčioms moterims – vienu pagrindinių rizikos veiksnių, galinčių sukelti nėštumo ir gimdymo komplikacijas.

  Skaityti daugiau →

1234

Norite pradėti pokyčius?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir CALORYCARE komandos gydytojai įvertinę jūsų būklę pasiūlys geriausią ilgalaikį sprendimą svoriui mažinti.