Svorio metimo programa

Norint numesti perteklinį svorį, jums gali būti reikalingas svorio mažinimo planas. Reikės imtis konkrečių ir būtent jums tinkančių veiksmų, padedančių pasiekti norimo tikslo. Visi jūsų daromi žingsniai turi būti tikslingi, vedantys link norimų rezultatų ir tausojantys jūsų sveikatą.

Šiame straipsnyje pristatoma svorio metimo programa, padedanti efektyviai ir, svarbiausia, saugiai kontroliuoti svorį.

Lieknėjimo programa moterims ir vyrams

Ši svorio metimo programa yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims. Ji nekenkia sveikatai, todėl gali būti taikoma įvairaus amžiaus bei sveikatos būklės žmonėms. Svorio metimo programa suteikia efektyvius ir ilgalaikius rezultatus net ją taikant namuose bei yra prižiūrima multidisciplininės gydytojų specialistų komandos.

Programa nereikalauja atlikti chirurginės svorio mažinimo operacijos, tačiau jos veikimo principas ir galimi rezultatai yra labai panašūs.

Mityba

Norint numesti svorį, visų pirma reikalingas tinkamas mitybos planas. Bet kuri svorio mažinimo programa ilgalaikius rezultatus suteikia tuomet, kai yra sumažinamos maisto porcijos. Rekomenduojama valgyti dažniau, tačiau mažesnėmis porcijomis. Tokią discipliną išlaikyti nėra lengva, todėl tam yra sukurtos tinkamos priemonės, kaip svorio metimo programa ALLURION. Kaip tai veikia?

ALLURION yra skrandyje implantuojamas balionas. Jo implantacija – itin nesudėtinga, neskausminga, trunkanti vos 20 minučių ir nereikalaujanti invazinių priemonių. Balionas yra praryjamas kaip maža kapsulė ir jam esant skrandžio viduje, pripildomas fiziologinio skysčio. Tokiu būdu jis užima tam tikrą dalį skrandžio.

Sumažėjus skrandžio tūriui, sumažėja ir suvalgomo maisto porcijos. Kartu su baliono implantacija yra taikoma 6 mėnesių trukmės gyvenimo būdo ir mitybos įpročių keitimo programa, prižiūrima skirtingų gydytojų specialistų komandos.

Balionas iš skrandžio natūraliai pasišalina po 4 mėnesių. Per šį laiką organizmas įpranta prie mažesnių maisto porcijų, todėl net 95 % programos dalyvių numestą svorį pavyksta išlaikyti vienerius metus.

Sportas

Fiziniai pratimai padeda deginti kalorijas, riebalinį audinį bei formuoja raumenis. Būtent raumenys, net ir esant ramybės būsenoje, degina kalorijas. Taigi, kuo daugiau raumenų, tuo daugiau sudegintų kalorijų.

Tačiau vien sportuojant organizmas nesudegins tiek daug kalorijų, kiek reikėtų norint numesti svorį. Tai ypač aktualu tais atvejais, kai tikimasi didelio svorio netekimo. Norint pasiekti tokio rezultato, rekomenduojama laikytis tinkamo mitybos plano. Jau numetus perteklinį svorį, fiziniai pratimai padės stangrinti kūną ir formuoti dailesnį siluetą.

Poilsis

Tyrimai rodo, kad kokybiškas poilsis bei miegas daro didžiulę įtaką žmogaus organizmui. Nepakankamos trukmės miegas yra laikomas viena iš padidėjusio svorio priežasčių. Todėl laikantis svorio metimo programos, yra rekomenduojama laikytis dienos režimo, namuose pasirūpinti tinkama vakaro atmosfera miegui ir laiku eiti ilsėtis. Suaugusiems žmonėms reikėtų miegoti apie 8 valandas per parą.