CALORYCARE klinikos

Antėja dienos chirurgijos centras

35 metų gydymo patirtis

CALORYCARE yra vienas inovatyviausių bariatrinių centrų Baltijos šalyse, turintis ilgalaikę antsvorio ir nutukimo turinčių pacientų gydymo patirtį.

Patyrusi komanda, kuriai vadovauja prof. dr. Gintautas Brimas, ir aukščiausi paslaugų teikimo standartai užtikrina visą parą teikiamą medicininę priežiūrą ir individualią pagalbą hospitalizacijos metu.

Mūsų centre dėmesys skiriamas ne tik atliekamoms procedūroms, bet ir ilgalaikiam pacientų rezultatų stebėjimui, vertinimui ir koregavimui. Visi taikomi gydymo metodai yra pripažinti ir moksliškai įrodyti, kaip saugūs ir veiksmingi.

Antėja dienos chirurgijos centras

CALORYCARE paslaugos Vilniuje

CALORYCARE konsultacijas ir paslaugas Vilniuje teikiame naujame „Antėja” Dienos chirurgijos centre. Moderni ir visus pasaulinius standartus atitinkanti klinika įsikūrusi patogioje lokacijoje Vilniuje, Lvivo g. 37 (II aukštas).

Modernios estetinės medicinos, sveikatos ir grožio klinikoje – „Clinicus Klaipėda“

CALORYCARE paslaugos Klaipėdoje

CALORYCARE konsultacijas ir paslaugas Klaipėdoje teikiame modernios estetinės medicinos, sveikatos ir grožio klinikoje – „Clinicus Klaipėda“. Klaipėdos istorinėje vietoje, Šiaulių g. 25A įsikūręs modernus centras atitinka visus aukščiausius medicinos standartus ir užtikrina geriausią paslaugų kokybę.

Mūsų įsipareigojimai pacientams

 • Pagarbus ir draugiškas požiūris į pacientą.
 • Laikomės griežtos paciento konfidencialumo politikos.
 • Atlikto gydymo rezultatai yra kontroliuojami, stebimi ir registruojami.
 • Mūsų svarbiausi tikslai yra teikti saugias ir aukščiausios kokybės paslaugas, siekiant geriausio rezultato mūsų klientams. Ilgalaikė patirtis, kruopštumas ir aukšta kvalifikacija yra tai, kuo pasižymi mūsų specialistų komanda.
 • Laikomės galiojančių įstatymų ir pasaulinių organizacijų numatytų reikalavimų.
 • Patyrusi komanda

  Bariatrinės chirurgijos pradininkai Baltijos regione. Atlikta per 5000 bariatrinių procedūrų.

 • Saugumas

  24 val. per parą medicininė priežiūra hospitalizacijos metu ir nuotolinės konsultacijos išvykus iš ligoninės.

 • Ilgalaikiai rezultatai

  CALORYCARE centras orientuotas į ilgalaikius gydymo rezultatus, kurie suteikia pacientams didžiausią efektą.

Norite pradėti pokyčius?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir CALORYCARE komandos gydytojai įvertinę jūsų būklę pasiūlys geriausią ilgalaikį sprendimą svoriui mažinti.