CALORYCARE klinika

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

35 metų gydymo patirtis

CALORYCARE yra vienas inovatyviausių bariatrinių centrų Baltijos šalyse, turintis ilgalaikę nutukimo ir antsvorio turinčių pacientų gydymo patirtį.

Mes teikiame saugias, aukščiausios kokybės paslaugas, kurias atlieka patyrę gydytojai. Komandą sudaro dietologai, radiologai, psichiatrai, bariatriniai chirurgai.

Visi CALORYCARE bariatrijos centre taikomi gydymo metodai yra pripažinti ir moksliškai įrodyti, kaip saugūs ir veiksmingi.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

Aukščiausi kokybės standartai

CALORYCARE paslaugos yra teikiamos vienoje didžiausių privačių klinikų šalyje - „Medicinos diagnostikos ir gydymo centre“. Moderni ir visus pasaulinius standartus atitinkanti klinika įsikūrusi patogioje lokacijoje Vilniuje, Grybo g. 32A

Patyrusi komanda, kuriai vadovauja prof. dr. Gintautas Brimas, ir aukščiausi paslaugų teikimo standartai užtikrina visą parą teikiamą medicininę priežiūrą ir individualią pagalbą hospitalizacijos metu.

CALORYCARE bariatrijos centre dėmesys skiriamas ne tik atliekamai procedūrai, bet ir programai po jos. Ilgalaikis paciento rezultatų stebėjimas ir vertinimas bei koregavimas leidžia ne tik pasiekti gerų rezultatų, bet ir išlaikyti juos ilgą laiką.

Mūsų įsipareigojimai pacientams

 • Pagarbus ir draugiškas požiūris į pacientą.
 • Laikomės griežtos paciento konfidencialumo politikos.
 • Atlikto gydymo rezultatai yra kontroliuojami, stebimi ir registruojami.
 • Mūsų svarbiausi tikslai yra teikti saugias ir aukščiausios kokybės paslaugas, siekiant geriausio rezultato mūsų klientams. Ilgalaikė patirtis, kruopštumas ir aukšta kvalifikacija yra tai, kuo pasižymi mūsų specialistų komanda.
 • Laikomės galiojančių įstatymų ir pasaulinių organizacijų numatytų reikalavimų.
 • Patyrusi komanda

  Bariatrinės chirurgijos pradininkai Baltijos regione. Atlikta per 5000 bariatrinių procedūrų.

 • Saugumas

  24 val. per parą medicininė priežiūra hospitalizacijos metu ir nuotolinės konsultacijos išvykus iš ligoninės.

 • Ilgalaikiai rezultatai

  CALORYCARE centras orientuotas į ilgalaikius gydymo rezultatus, kurie suteikia pacientams didžiausią efektą.

Norite pradėti pokyčius?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir CALORYCARE komandos gydytojai įvertinę jūsų būklę pasiūlys geriausią ilgalaikį sprendimą svoriui mažinti.