Kokie gydytojai gali padėti kontroliuoti svorį?

CALORYCARE gydytojai

Spalio 26, 2021

Daugybė žmonių pasaulyje bando atsikratyti antsvorio laikydamiesi alinančių dietų ir griežtos sporto rutinos. Nors tai ir duoda rezultatus, dažniausiai jie nebūna ilgalaikiai ir netgi gali pakenkti sveikatai.

Norintiems saugiai atsikratyti svorio rekomenduojama tai daryti su medikų pagalba. Yra keletas skirtingų tipų gydytojų, kurie specializuojasi šioje srityje:

✔ Bendrosios praktikos gydytojai – padeda įvertinti jūsų svorį ir bendrą sveikatos būklę bei, esant poreikiui, gali nukreipti jus pas gydytoją dietologą arba psichologą, jei jūsų mitybos problemos susijusios su emocijomis.

✔ Gydytojai dietologai ir mitybos specialistai – mokina pacientus svorio valdymo strategijų, konservatyviais ir nemedicininiais būdais padedančių kontroliuoti svorį. Taip pat teikia asmenines konsultacijas bei patarimus, kaip planuoti ir ruošti sveiką maistą.

✔ Bariatrijos gydytojai – kuria išsamias svorio valdymo programas, apimančias mitybą, mankštą ir elgesio korekciją.

✔ Bariatrijos chirurgai – esant dideliam nutukimo laipsniui, gali pasiūlyti ir chirurginius svorio mažinimo būdus. Bariatrijos chirurgijoje yra keletas standartinių skrandžio mažinimo procedūrų: skrandžio balionas, skrandžio apylanka, skrandžio rezekcija bei skrandžio žiedas. Visos šio procedūros yra derinamos kartu su mitybos bei elgesio korekcija.

Kai kuriems žmonėms pavyksta sėkmingai kontroliuoti svorį ir su bendrosios praktikos gydytojo arba mitybos specialisto pagalba, o kitiems gali reikėti ir gydytojo bariatro konsultacijų. Darbas su gydytoju bariatru suteikia daug unikalių privalumų:

✔ Daugialypis požiūris į sveiką svorio palaikymą;
✔ Mitybos patarimai, skatinantys rinktis sveiką maistą;
✔ Fizinių pratimų planai, pritaikyti kiekvieno paciento poreikiams ir apribojimams;
✔ Elgesio korekcijos terapija;
✔ Tvarūs gyvenimo būdo pokyčiai nuolatiniam svorio valdymui.

Jei esate pasirengę rasti subalansuotą, saugų ir veiksmingą svorio metimo būdą, konsultuokitės su patyrusia CALORYCARE gydytojų komanda. Konsultacijai galite registruotis čia.

Sužinokite mūsų naujienas,
gydytojų patarimus ir akcijas pirmieji

Norite pradėti pokyčius?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir CALORYCARE komandos gydytojai įvertinę jūsų būklę pasiūlys geriausią ilgalaikį sprendimą svoriui mažinti.